Koninklijke Belgische Dobermann Club

Resultaten

Datum Manifestatie
2018-12-16
Gebruiksklas Reuen Zwart

1 URCAC - RCACIB - Beste Werkhond - BIS WerkhondPhil Van De Donauhoeve - Eig. Coopman Annemie

Openklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOS - WINSTERPicca Van Het Donauhof - Eig. De Ryck Gerda

2018-12-09
Minor Puppy Reuen Zwart

1 VBBeste Minor PuppyDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Ronsse Vanessa

Puppy Reuen Zwart

1 VBOscar Jr.du Parc Des Marais D’opale - Eig. Vanderkelen Patrick

Jeugdklas Reuen Zwart

1 UBeste jeugdKorifey Dark Knght - Eig. Jones Sam

2 ZGHumphrey Van De Rijucohoeve - Eig. Houwers Marcel

Openklas Reuen Zwart

1 ZGSant Kreal Horatio of Chopitea - Eig. Flower Penny

Kampioensklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSSant Kreal Ego of Chopitea - Eig. Flower Penny

Puppy Teven Zwart

1 VBCara Iz Zoofery - Eig. Jones Lynne

2 BVia Felicium Eternity of Chopitea - Eig. Flower Penny

Afw.Get To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UQuinta Van’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan

2 ZGSvejo Dance Ashra Queen - Eig. Coolen Danielle

Tussenklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOBMckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Nijs Danny

2 ZGSant Kreal Brianne Of Chopitea - Eig. Flower Penny

Openklas Teven Zwart

1 ZGNorah Nasthasia Of Devil Inside - Eig. Gilbert Axel

Kampioenklas Teven Zwart

1 URCAC - RCACIBRuholfia Giorgia - Eig. Ni She Triona

Minor Puppy Reuen Bruin

1 VBRowan Van Natsonda - Eig. Baete Elke

Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste PuppyRuholfia Jacko - Eig. Heeren Marlon

Tussenklas Reuen Bruin

Afw.Beste PuppyQubo Du Sang Sacré - Eig. VanderKelen Patrick

Puppyklas Teven Bruin

1 BRazzle Dazzle Razzmatazz Van Crowded House - Eig. Vermonden Monique

Kampioenklas Teven Bruin

1 UCAC - CACIB - BOBKorifey Treasure - Eig. Jones Lynne


BOB - Mckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Danny Nijs

2018-12-08
Minor Puppy Reuen Zwart

1 VBBeste Minor Puppy - 3de BIS Minor PuppyDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Ronsse Vanessa

Jeugdklas Reuen Zwart

1 UBeste jeugdKorifey Dark Knght - Eig. Jones Sam

2 UHumphrey Van De Rijucohoeve - Eig. Houwers Marcel

3 UQitto Van’t Duinezicht - Eig. Bewaert Hilde

4 ZGQairo Prins Of Momirbo - Eig. Belgrado Veerle

Openklas Reuen Zwart

1 ZGSant Kreal Horatio of Chopitea - Eig. Flower Penny

Kampioensklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSSant Kreal Ego of Chopitea - Eig. Flower Penny

Puppy Teven Zwart

1 VBBeste Puppy - 2de BIS PuppyCara Iz Zoofery - Eig. Jones Lynne

2 VBVia Felicium Eternity of Chopitea - Eig. Flower Penny

Afw.Get To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UQadira My Love Of Momirbo - Eig. DeCrickx Erwin-Theerens Nicole

Tussenklas Teven Zwart

1 URCACEternal Sunshine Mckennah Ala - Eig. Nijs Danny

2 USant Kreal Brianne Of Chopitea - Eig. Flower Penny

3 UQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

Kampioenklas Teven Zwart

1 UCAC - RCACIBRuholfia Giorgia - Eig. Ni She Triona

Minor Puppy Reuen Bruin

1 VBRowan Van Natsonda - Eig. Baete Elke

Puppy Reuen Bruin

1 VBRuholfia Jacko - Eig. Heeren Marlon

Kampioenklas Teven Bruin

1 UCAC - CACIB - BOBKorifey Treasure - Eig. Jones Lynne

2018-11-18
Jeugdklas Reuen Zwart

1 UHumphrey Van De Rijucohoeve - Eig. Houwers Marcel

Afw.Otis Du Rotaume D’Hazelle - Eig. Lannoy Daniel

Openklas Reuen Zwart

1 URCACShalissa’s Siriusly Costly AI JW - Eig. Webb Lisa

Afw.Sant Kreal Horatio of Chopitea - Eig. Flower Penny

Werkklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSPorthos Van Royaert - Eig. Van Campen Robin

Kampioensklas Reuen Zwart

Afw.Sant Kreal Ego of Chopitea - Eig. Flower Penny

Minor Puppy Teven Zwart

1 VBBeste Minor PuppyWintablizard Runnin Deep - Eig. Molloy and Edwards Simon en Emma

Puppy Teven Zwart

Afw.Get To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Flower Penny

Afw.Via Felicium Eternity of Chopitea - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UBeste JeugdTahi-Reme Dee-Dee - Eig. Dekker-Riemersma S.W.

2 ZGQuinta Van’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan

3 ZGQuira Van Royaert - Eig. Van Eersel Luc.

Afw.Absolut Enzo’s Caresse Carrera - Eig. Van Rossum Mariska

Afw.Anja Best of Serafimi - Eig. Alp Alp

Tussenklas Teven Zwart

1 UEternal Sunshine Mckennah Ala - Eig. Nijs Danny

2 UQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

3 UShalissa’s Siriusly Stunin AI JW - Eig. Webb Lisa

Openklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOBOmara Van’t Genebos - Eig. De Haes Joni

2 URCAC - RCACIBPicca Van Het Donauhof - Eig. De Ryck Gerda

3 ZGRemescas Gone Platinium At Dabell’s BH - Eig. Walton Nicola

Afw.Sant Kreal Brianna of Chopitea - Eig. Flower Penny

Gebruiksklas Teven Zwart

1 UNordsea Pride Odessa Black Enigma - Eig. De Brabanter Christophe

Afw.Ruholfia Gavriella - Eig. Leblond Dorothée

Kampioenklas Teven Zwart

1 UNouscka Di Caresi Nice - Eig. Wijte Lisa

Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste PuppyRayco van Royaert - Eig. De Bats Bianca

Tussenklas Reuen Bruin

1 UShalissa’s Siriusly Nutty AI - Eig. Orrell Alison

Minor Puppy Teven Bruin

Afw.Rhona Van Natsonda - Eig. De Waegenaere Nele

Jeugdklas Teven Bruin

1 ZGOrah - Stalker Du Royaume - Eig. Lannoy Daniel

Openklas Teven Bruin

1 ZGShalissa Tii Amo - Eig. Webb Lisa


BOB - Omara van 't Genebos - Eig. Joni De Haes

2018-11-17
Minor Puppy Reuen Zwart

1 VBBeste Minor PuppyOscar Jr. du Parc Des Marais - Eig. Vanderkelen Patrick

Jeugdklas Reuen Zwart

1 UBeste JeugdQuerido Van De Donauhoeve - Eig. Wijnants-Belmans Danny-Edwine

Tussenklas Reuen Zwart

Afw.Quaïjù Du Sang Sacré - Eig. Pauwels Lena

Openklas Reuen Zwart

1 URCACMassimoh Giorgio De Chardmethee - Eig. Baggas Florence

2 ZGShalissa’s Siriusly Costly AI JW - Eig. Webb Lisa

Afw.Sant Kreal Horatio of Chopitea - Eig. Flower Penny

Werkklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOBPaxx Van Royaert - Eig. Claes Sven

Kampioensklas Reuen Zwart

Afw.Sant Kreal Ego of Chopitea - Eig. Flower Penny

Minor Puppy Teven Zwart

1 BWintablizard Runnin Deep - Eig. Molloy and Edwards Simon en Emma

Afw.Opium Black Du Parc Des Marais D’opale - Eig. Brebion Dominique

Puppy Teven Zwart

Afw.Get To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Flower Penny

Afw.Onny Des Larmes De Feu - Eig. Deconinck Benedicte

Afw.Qadira My Love of Momirbo - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UQuira Van Royaert - Eig. Van Eersel Luc

2 UQuinta Van’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan

3 UTahi-Reme Dee-Dee - Eig. Dekker-Riemersma S.W.

Afw.Absolut Enzo’s Caresse Carrera - Eig. Van Rossum Mariska

Afw.Anja Best of Serafimi - Eig. Alp Alp

Tussenklas Teven Zwart

1 UEternal Sunshine Mckennah Ala - Eig. Nijs Danny

2 UQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

3 ZGShalissa’s Siriusly Stunin AI JW - Eig. Webb Lisa

Openklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSPicca Van Het Donauhof - Eig. De Ryck Gerda

2 UOmara Van ’t Genebos - Eig. De Haes Joni

3 ZGRemescas Gone Platinium At Dabell’s BH - Eig. Walton Nicola

Afw.Sant Kreal Brianna of Chopitea - Eig. Flower Penny

Gebruiksklas Teven Zwart

1 URCACRuholfia Gavriella - Eig. Leblond Dorothée

2 ZGNordsea Pride Odessa Black Enigma - Eig. De Brabanter Christophe

Minor Puppy Reuen Bruin

Afw.Red Du Sang Sacré - Eig. Ricotta Salvatore

Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste PuppyRayco van Royaert - Eig. De Bats Bianca

Tussenklas Reuen Bruin

1 UCAC - RCACIBNordsea Pride Quincy Eros - Eig. Vercaemer Sharon

2 URCACQubo Du Sang Sacré - Eig. Vanderkelen Patrick

3 ZGShalissa’s Siriusly Nutty AI - Eig. Orrell Alison

Minor Puppy Teven Bruin

Disq.Rhona Van Natsonda - Eig. De Waegenaere Nele

Jeugdklas Teven Bruin

1 ZGQuick As Lightening Qahira Van Crowded House - Eig. Watteny Els

Tussenklas Teven Bruin

Afw.Niobe Des Larmes De Feu - Eig. Deconinck Benedicte

Openklas Teven Bruin

1 UShalissa Tii Amo - Eig. Webb Lisa


BOB - Paxx Van Royaert - Eig. Claes Sven

2018-10-28
Minor Puppy Reuen Zwart

1 VBOscar Jr. du Parc Des Marais - Eig. Vanderkelen Patrick

Jeugdklas Reuen Zwart

1 ZGQairo Prins Of Momirbo - Eig. Belgrado Veerle

Afw.Quaiju Du Sang Sacre - Eig. Pauwels Lena

Openklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSPrins Harley Van Royaert - Eig. Helsen Tim

2 ZGPorthos Van’t Dal Der Gete - Eig. Vellemans Steven

Jeugdklas Teven Zwart

1 UBeste Jeugd - BIS JeugdhondMckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Nijs Danny

2 UQuinta Van’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan

3 ZGQadira My Love of Momirbo - Eig. Crickx Erwin-Theerens Nicole

4 ZGHaylin Di Altobello - Eig. Vanderkelen Patrick

Tussenklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOBQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

Openklas Teven Zwart

1 URCAC - RCACIBPhoenix Van’t Gal Der Gete - Eig. Newstead Cindy

Gebruiksklas Teven Zwart

1 UBeste Gebruikshond - BIS WerkhondNordsea Pride Odessa Black Enigma - Eig. De Brabanter Christophe

Minor Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste Minor Puppy - 4BIS Minor PuppyRhona Van Natsonda - Eig. De Waegenaere Nele

Tussenklas Reuen Bruin

1 UCAC - RCACIBQubo Du Sang Sacré - Eig. Vanderkelen Patrick

Puppy Teven Bruin

1 VBBeste Puppy - 4BIS PuppyRazzle Dazzle Razzmatazz Van Crowded House - Eig. Vermonden Monique

2 BFocus Fight Fantasy - Eig. Vanderkelen Patrick

Jeugdklas Teven Bruin

Afw.Quick As Lightening Qahira Van Crowded House - Eig. Watteny Els


BOB - Qetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau & Bart Vanderschueren

2018-10-06
Jeugdklas Reuen Zwart

1 UBOSQuaiju Du Sang Sacre - Eig. Pauwels Lena

Openklas Reuen Zwart

1 ZGSant Kreal Horatio of Chopitea - Eig. Flower Penny

Kampioensklas Reuen Zwart

1 ZGSant Kreal Ego Of Chopitea - Eig. Flower Penny

Puppy Teven Zwart

1 VBBeste PuppyOnny Des Larmes De Feu - Eig. Deconinck Benedicte

2 VBVia Felicium Eternity of Chopitea - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UBeste Jeugd - BOBMckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Nijs Danny

2 UQuinta Van’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan

3 ZGZeegeez Walks in Beauty - Eig. Frost Nichola

4 ZGQadira My Love Of Momirbo - Eig. Theerens Nicole

Tussenklas Teven Zwart

1 UCAC - RCACIBQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

Openklas Teven Zwart

1 USant Kreal Brianna Of Chopitea - Eig. Flower Penny

Gebruiksklas Teven Zwart

1 URCACNordsea Pride Odessa Black Enigma - Eig. De Brabanter Christophe

Minor Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste Minor PuppyRed Du Sang Sacre - Eig. Ricotta Salvatore

Jeugdklas Teven Bruin

1 VBQuality Street Chocolat Toffee van Crowded House - Eig. Watteny Els

Tussenklas Teven Bruin

1 VBCAC - CACIBNiobé Des Larmes De Feu - Eig. Deconick Bénédicte


BOB - Mckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Nijs Danny

2018-09-30
Kampioensklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOB - BIG 2Phalco Van De Donauhoeve - Eig. Van den Berghe Annemie


CAC - CACIB - BOB - BIG 2 - Phalco Van De Donauhoeve - Eig. Van den Berghe Annemie

2018-09-29
Kampioensklas Reuen Zwart

1 URCAC - CACIBPhil Van De Donauhoeve - Eig. Coopman Annemie

2018-09-09
Kampioensklas Reuen Zwart - Km. Dhr. Hans Wiblishauser (D)

UPhalco Van De Donauhoeve - Eig. Van den Berghe Annemie

Ereklas Teven Zwart - Km. Mevr. Anna Tits (RU)

UKjenta Van De Donauhoeve - Eig. Meers Anita

Openklas Teven Bruin - Km. Mevr. Gabriela Ridarcikova (SK)

UOdissa Van De Donauhoeve - Eig. Van Den Broeck Rita

2018-08-25
Jeugdklas Reuen Zwart

1 UBeste Jeugd - BOBShalissa’s Sirusly Costly Ai - Eig. Webb Lisa

2 URusskaja Mechta Dobry Danila - Eig. Bos Monique

3 ZGQairo Prince Of Momirbo - Eig. Belgrado Veerle

4 ZGQuberdon Van Crowded House - Eig. Vereenooghe Nathalie

Gebruiksklas Reuen Zwart

1 URCAC - Beste GebruikshondPorthos Van Royaert - Eig. Van Campen Robin

2 UNostra Van De Donauhoeve - Eig. De Ryck Gerda

Kampioensklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIBSant Kreal Ego Of Chopitea - Eig. Flower Penny

Minor Puppy Teven Zwart

1 VBCAC - CACIBGo To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UMckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Nijs Danny

2 UShalissa Siriusly Stuni - Eig. Webb Lisa

3 ZGQuite A Star Black Euphoria Van Crowded House - Eig. Watteny Els

Afw.Qadira My Love Of Momirbo - Eig. Crickx Erwin-Theerens Nicole

Tussenklas Teven Zwart

1 VBQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

Openklas Teven Zwart

1 USant Kreal Brianna Of Chopitea - Eig. Flower Penny

2 URemesca’s Gone Platinum At Dabells - Eig. Walton Nicola

Afw.Pia Rhiva Van De Donauhoeve - Eig. Winkens Gerlanda

Gebruiksklas Teven Zwart

1 URCACNordsea Pride Odessa Black Enigma - Eig. De Brabanter Christophe

Kampioensklas Teven Zwart

1 UCACRusskaja Mechta Zara Zarina - Eig. Heeren Marlon

Minor Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste Minor Puppy - BIS Minor PuppyRuholfia Jacko - Eig. Heeren Marlon

Tussenklas Reuen Bruin

1 UCAC - RCACIBShalissa’s Siriusly Nutty (ai) - Eig. Orrell Alison

Jeugdklas Teven Bruin

1 ZGQuick As Lightening Qahira Van Crowded House - Eig. Watteny Els

Openklas Teven Bruin

1 UCAC - CACIB - BOSShalissa Tii Amo - Eig. Webb Lisa

1 URCAC - RCACIBOdissa Van De Donauhoeve - Eig. Van Den Broeck Rita