Clubmatch Dender & Schelde Trofee (17/06/2016)

Keurmeester - Juge : Mhr J. F. Vanaken (B)

 

 

 

 

Babyklas Reuen Zwart - Rood / Classe Baby Males Noir et Feu 3-6

 

1 VB QAIRO PRINCE OF MOMIRBO Veerle Belgrado 


 

Jeugdklas Reuen Zwart- Rood / Classe Ouverte Males Noir et Feu

-

Jeugdklas Reuen Zwart- Rood / Classe Jeune Males Noir et Feu
1 ZG/ TB QELEV VAN ROYAERT - Fokker/Eleveur : Luc Van Eersel - Eig/Prop. : Heylen Nathalie
2 ZG/TB QARES VAN ‘T DUINEZICHT -Fokker/Eleveur : Yvan Hulpiau  - Eig/Prop. : Michiel  Fockedey

 

Tussenklas Reuen Zwart- Rood / Classe Travaille Males Noir et Feu

1 ZG/TB 4. XANTOS XARDRO ALARY ASLA - Fokker/Eleveur: Cahova Daniela - Eig/Prop. :  Coudron Marleen
       

 

Openklas Reuen Zwart- Rood / Classe  Ouverte Males   Noir  et Feu

 

1 U/ EX   PORTHOS VAN ROYAERT - Fokker/Eleveur: Luc Van Eersel - Eig/Prop. :  Van Campen Robin

 

Gebruiksklas Reuen Zwart- Rood / Classe  Travaille  Males   Noir  et Feu

 

 1 U/ EX          PAXX VAN ROYAERT - Fokker/Eleveur: Luc Van Eersel - Eig/Prop. :  Claes Sven BESTE  REU    BOB

Kampioensklas Reuen Zwart- Rood / Classe Champion Males Noir et Feu

1 U LEX VAN ROYAERT Gijsels Willy - RESERVE

 

Openklas Reuen  Bruin- Rood / Classe  Ouverte Males   Noir et Feu 

 

1U/EX             NORDSEA PRIDE QUINCY EROS - Fokker / Eleveur :Peursum Doreen - Eig/Prop. : Vercaemer Sharon

 

Puppyklas Reuen Bruin- Rood / Classe Veteran Males Marron et Feu

Babyklas Teven Zwart - Rood / Classe Baby Femelles Noir et Feu

1 VB TAHI - REME DEE - DEE SW Dekker - Riemersma
2 B ROYAL RUBY VAN ROYAERT  Van Eersel Luc  

 


Puppyklas Teven Zwart - Rood / Classe Jeune Femelles Noir et Feu

1 B QADIRA MY LOVE OF MOMIRBO  Crick - Theerens  E & N

 

 

Jeugdklas Teven Zwart/Rood / Classe Jeune Femelles - Noir et Feu 3-6

1 U QUIRA VAN ROYAERT  Van Eersel Luc  
2 U QETESH VAN ‘T DUINEZICHT Hulpiau   Yvan
3 U MCKENNACH ETERNAL SUNSHINE  ALA  Nijs Danny
4 G QUALY VAN ROYAERT  Temperville - De Puydt Marine

 

 

 

Openklas Teven Zwart/Rood / Classe Ouverte Femelles - Noir et Feu

1 U - DOBERGAARDEN FOREVER PRINCESS PIA - Eig/Prop. : Luc Van Eersel

2 U - NORDSEA PRIDE OLIVIA - Eig/Prop. : Marnix de Raeve

3 U - NORDSEA PRIDE ORNELLA - Eig/Prop. : Katleen Verlee


Fokkersklas Teven Zwart-Rood / Classe Eleveurs Femelles Noir et Feu

1 U - OXXINTA VAN 'T DUINEZICHT - Eig/Prop. Hulpiau Yvan

 

Gebruiksklas Teven Zwart-Rood / Classe Travail Femelle Noir et Feu

1 U NORDSEA PRIDE ODESSA BLACK ENIGMA - Fokker/Eleveur: Doreen Peursum - Eig/Prop. : Christophe De Brabanter - RESERVE
AFW/ ABS      RAMONBURG’S LIGEIA Fokker/Eleveur:  Karine Janssens - Eig/Prop. Idem

Kampioensklas Teven Zwart/Rood / Classe Champion Femelle Noir et Feu

1 U/EX           NORDSEA PRIDE NENA NICOLETTA Fokker/Eleveur:  Peursum Doreen  - Eig/Prop. Vanessa Ronsse BESTE TEEF  - BOS

2 U /EX        NAELLE OF IOXIMAXX - Fokker/Eleveur: Cindy Wouters - Eig/Prop. : Idem

 

Veteranenklas Teven Zwart-Rood / Classe Interm. Femelle Noir et Feu

1 U/EX            Ch. KEN –TI ’S IOTA Fokker/Eleveur: Van de Meutter Marc - Eig/Prop. :  Wouters Cindy - BESTE VETERAAN

 

Erekeuringen

BESTE BABY /

TAHI - REME DEE - DEE SW Dekker - Riemersma




BESTE PUPPY /

QAIRO PRINCE OF MOMIRBO Veerle Belgrado 





BESTE JEUGDTEEF /

QUIRA VAN ROYAERT  Van Eersel Luc  


BESTE JEUGDHOND /

QUIRA VAN ROYAERT  Van Eersel Luc  


BESTE JEUGDTEEF /

QUIRA VAN ROYAERT  Van Eersel Luc  





BESTE JEUGDREU /

QELEV VAN ROYAERT Heylen Nathalie 





BESTE JEUGDREU EN JEUGDTEEF /

QUIRA VAN ROYAERT  Van Eersel Luc  
QELEV VAN ROYAERT Heylen Nathalie 






BESTE REU / PORTHOS VAN ROYAERT Van Campen Robin


BESTE TEEF / NORDSEA PRIDE NENA NICOLETTA
BESTE GEBRUIKSHOND / NORDSEA PRIDE NENA NICOLETTA
BOB / NORDSEA PRIDE NENA NICOLETTA


BESTE REU - BESTE TEEF / NORDSEA PRIDE MISTER MAESTRO - NORDSEA PRIDE NENA NICOLETTA


RESERVE TEEF / NAËLLE OF IOXIMAXX

BESTE VETERAAN /

Ch. KEN –TI ’S IOTA  Wouters Cindy

 


PUPPYKLAS REUEN  ZW/ R  1 VB QAIRO PRINCE OF MOMIRBO Veerle Belgrado  BESTE PUPPY
JEUGDKLAS REUEN ZW/R 1 ZG QELEV VAN ROYAERT Heylen Nathalie  BESTE  JEUGDREU
JEUGDKLAS REUEN ZW/R 2 ZG QARES VAN 'T  DUINEZCHT  Fockedey Michiel
TUSSENKLAS REUEN ZW/R 1 ZG XANTOS  XARDRO ALARY  ASLA  Coudron Marleen
OPENKLAS REUEN ZW/R 1 PORTHOS VAN ROYAERT Van Campen Robin BESTE REU  BOB 
GEBRUIKSKLAS REUEN ZW/R 1 U PAXX VAN ROYAERT Claes Sven
KAMPIOENKLAS REUEN ZW/R 1 U LEX VAN ROYAERT Gijsels Willy RESERVE REU 
OPEN REUENKLAS  BR/R 1 U NORDSEA PRIDE QUINCY EROS  Vercaemer Sharon
BABYKLAS TEVEN ZW/R 1 VB TAHI - REME DEE - DEE SW Dekker - Riemersma BESTE BABY
BABYKLAS TEVEN ZW/R 2 B ROYAL RUBY VAN ROYAERT  Van Eersel Luc  
PUPPYKLAS TEVEN ZW/R 1 B QADIRA MY LOVE OF MOMIRBO  Crick - Theerens  E& N
JEUGDKLAS TEVEN ZW/R 1 U QUIRA VAN ROYAERT  Van Eersel Luc   BESTE JEUGDTEEF BESTE JEUGHOND
JEUGDKLAS TEVEN ZW/R 2 U QETESH VAN ‘T DUINEZICHT Hulpiau   Yvan
JEUGDKLAS TEVEN ZW/R 3 U MCKENNACH ETERNAL SUNSHINE  ALA  Nijs Danny
JEUGDKLAS TEVEN ZW/R 4 G QUALY VAN ROYAERT  Temperville - De Puydt Marine
GEBRUIKSKLAS TEVEN ZW/R 1 U NORDSEA PRIDE ODESSA BLACK ENIGMA  De Brabanter Christophe RESERVE TEEF
KAMPIOENSKLAS TEVEN ZW/R 2 U NAELLE OF IOXIMAXX   Wouters Cindy
KAMPIOENSKLAS TEVEN ZW/R 1 U NORDSEA PRIDE NENA NICOLETTA  Ronsse Vanessa BESTE TEEF   - B0S
VETERANENKLAS TEVEN ZW/R 1 U Ch. KEN –TI ’S IOTA  Wouters Cindy BESTE VETERAAN



 

 

Terug-Retour