Koninklijke Belgische Dobermann Club

Resultaten

Datum Manifestatie
2019-08-18
Jeugd Klas Reuen Zwart

1UBeste JeugdDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Vanessa Ronsse

Gebruikshonden Klas Reuen Zwart

1UCAC-CACIB-BOS-2BIS GebruikshondNostra van de Donauhoeve - Eig. Gerda De Ryck

Puppy Teven Zwart

1VBBeste PuppyRayka of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

Jeugd Klas Teven Zwart

1UOpium Black du Parc des Marais d'Opale - Eig. Dominique Brebion

2UDark Elegance Raihja - Eig. Annet Algra

Open Klas Teven Zwart

1UCAC-CACIB-BOB-2nd BIGPerla Nera van de Donauhoeve - Eig. Alain Bosmans

Jeugd Klas Reuen Bruin

1ZGRayco van Royaert - Eig. Carlo Van Hees

Tussenklas Teven Bruin

1URazzle Dazzle Razzmatazz van Crowded House - Eig. Monique Vermonden

2019-08-17
Jeugd Klas Reuen Zwart

1ZGDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Vanessa Ronsse

2ZGNordsea Pride Reyo - Eig. Sven Melis

Kampioen Klas Reuen Zwart

1UCAC-CACIB-BOSKodex vom Haustenbach - Eig. Sebastian Maach

Jeugd Klas Teven Zwart

1ZGDark Elegance Raihja - Eig. Annet Algra

2ZGOpium Black du Parc des Marais d'Opale - Eig. Dominique Brebion

Open Klas Teven Zwart

1UCAC-CACIB-BOBQetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau - Bart Vanderschueren

2URCAC-RCACIBPerla Nera van de Donauhoeve - Eig. Alain Bosmans

Jeugd Klas Reuen Bruin

1UBeste JeugdRayco van Royaert - Eig. Carlo Van Hees

Tussenklas Reuen Bruin

1ZGRuholfia Jacko - Eig. Marlon Heeren

Tussenklas Teven Bruin

1UCACRazzle Dazzle Razzmatazz van Crowded House - Eig. Monique Vermonden


BOB - Qetesh van 't Duinezicht

2019-08-04
Minor Puppy Reuen Zwart

1VBSir Noxx van 't Duinezicht - Eig. Benoit Haelemeersch

Puppy Reuen Zwart

1VBPuppy WinnerSkybo van 't Genebos - Eig. Patrick De Wolf

Jeugd Klas Reuen Zwart

1ZGPrinsRexx van Royaert - Eig. Peter en Siemke Cooreman-Coene

2ZGDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Vanessa Ronsse

3ZGNordsea Pride Reyo - Eig. Sven Melis

4ZGDark Elegance Ricco - Eig. Kees Vissers

5ZGNordsea Pride Robin - Eig. Redgy Pieters

Kampioen Klas Reuen Zwart

1UCAC-KONINGPrins Harley van Royaert - Eig. Tim Helsen

2URCACAbsolut Enzo's Boy Brilliant - Eig. Daisy Makkink

Ere Klas Reuen Zwart

1ULex van Royaert - Eig. Willy Gysels

Puppy Teven Zwart

1VBPuppy WinsterRayka of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

Jeugd Klas Teven Zwart

1ZGPrinsesEvi-Evita Sav San - Eig. Yvan Hulpiau

2ZGDark Elegance Raihja - Eig. Annet Algra

Tussenklas Teven Zwart

1URCACTahi-Réme Dee-Dee - Eig. Tinie Dekker-Riemersma

2UQuinta van 't Duinezicht - Eig. Jean-Pierre Van den Bossche

3UQuira van Royaert - Eig. Luc Van Eersel

4UMagnistamm Afrodita - Eig. James Wookey

Open Klas Teven Zwart

1UNorah Nasthasia of Devil Inside - Eig. Axel Gilbert

2UQetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau - Bart Vanderschueren

Kampioen Klas Teven Zwart

1UCAC-KoninginNaëlle of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

Minor Puppy Reuen Bruin

1VBBaby WinnerSir Vino van Royaert - Eig. Elodie Coenegrachts

2VBSir Colt van Royaert - Eig. Marc Bossens

Jeugd Klas Reuen Bruin

1ZGRayco van Royaert - Eig. Carlo Van Hees

Open Klas Reuen Bruin

1UCACRascal v Nobel Line - Eig. Gerlanda Winkens

Minor Puppy Teven Bruin

1VBPuppy WinsterSita van Royaert - Eig. Pieterjan De Bruycker

2019-07-28
Jeugd Klas Reuen Zwart

1UBeste JeugdDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Vanessa Ronsse

Tussenklas Reuen Zwart

1UAsir Black Nephite - Eig. Jacqueline Lingen

AfwKorifey Dark Knight - Eig. Samantha Jones

Open Klas Reuen Zwart

1UCAC-CACIB-BOBShalissa's Siriusly Costly - Eig. Lisa Webb

2UIce T des Brumes de Kahlan Dit Eden - Eig. Violaine Lacourbe

DISQAlminoris Catano - Eig. Stephen Tyler

Kampioen Klas Reuen Zwart

1URCACJojavik Bulletproof Bomb - Eig. Stephen Tyler

Jeugd Klas Teven Zwart

1ZGDark Elegance Raihja - Eig. Annet Algra

AfwCara Iz Zoosfery - Eig. Lynne Jones

Tussenklas Teven Zwart

1UTahi-Réme Dee-Dee - Eig. Tinie Dekker-Riemersma

Open Klas Teven Zwart

1UCAC-RCACIBShalissa Siriusly Stunin - Eig. Lisa Webb

2URCACNyx Asreri Wot A Thriller - Eig. Stephen Tyler

Kampioen Klas Teven Zwart

1USaltiga iz Zoosfery - Eig. Irina Ushakova

Tussenklas Reuen Bruin

AfwRuholfia Jacko - Eig. Marlon Heeren

Kampioen Klas Reuen Bruin

1UCAC-RCACIBChe Guevara Von Kontessina - Eig. Ksenya Gendler

Jeugd Klas Teven Bruin

1ULuxuruous Beauty Del Mare Nero - Eig. Violaine Lacourbe

Kampioen Klas Teven Bruin

1UCAC-CACIB-BOSKorifey Treasure - Eig. Lynne Jones

2URCACChancepixies Angelena - Eig. Stephen Tyler

3UCara Mia Von Kontessina - Eig. Ksenya Gendler

2019-07-27
Jeugd Klas Reuen Zwart

1UDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Vanessa Ronsse

Tussenklas Reuen Zwart

1UCAC-CACIB-BOSKorifey Dark Knight - Eig. Samantha Jones

2UAsir Black Nephite - Eig. Jacqueline Lingen

Open Klas Reuen Zwart

1URCAC-RCACIBShalissa's Siriusly Costly - Eig. Lisa Webb

2UIce T des Brumes de Kahlan Dit Eden - Eig. Violaine Lacourbe

3UAlminoris Catano - Eig. Stephen Tyler

Kampioen Klas Reuen Zwart

1UJojavik Bulletproof Bomb - Eig. Stephen Tyler

Jeugd Klas Teven Zwart

1UBeste JeugdOpium Black du Parc des Marais d'Opale - Eig. Dominique Brebion

2UDark Elegance Raihja - Eig. Annet Algra

AfwCara Iz Zoosfery - Eig. Lynne Jones

Tussenklas Teven Zwart

1UTahi-Réme Dee-Dee - Eig. Tinie Dekker-Riemersma

Open Klas Teven Zwart

1URCAC-RCACIBShalissa Siriusly Stunin - Eig. Lisa Webb

2UNyx Asreri Wot A Thriller - Eig. Stephen Tyler

Kampioen Klas Teven Zwart

1UCAC-CACIB-BOB-BIGSaltiga iz Zoosfery - Eig. Irina Ushakova

Tussenklas Reuen Bruin

AfwRuholfia Jacko - Eig. Marlon Heeren

Kampioen Klas Reuen Bruin

1UCACChe Guevara Von Kontessina - Eig. Ksenya Gendler

Puppy Teven Bruin

1VBBeste PuppyOhana Jaymax des Stara Gwardia - Eig. Amélie Sulliger

Jeugd Klas Teven Bruin

1ULuxuruous Beauty Del Mare Nero - Eig. Violaine Lacourbe

Kampioen Klas Teven Bruin

1UCACChancepixies Angelena - Eig. Stephen Tyler

2URCACKorifey Treasure - Eig. Lynne Jones

3UCara Mia Von Kontessina - Eig. Ksenya Gendler

2019-07-04
Kampioen Klas Teven Zwart

1UCACLPicca van het Donauhof - Eig. Gerda De Ryck

2019-06-30
Puppy Teven Zwart

1VBReason of Ioximaxx - Eig. Sam Reason

Jeugd Klas Teven Zwart

1UDark Elegance Raihja - Eig. Annet Algra

2019-06-30
Jeugd Klas Reuen Zwart

1UBeste JeugdNordsea Pride Reyo - Eig. Sven Melis

Kampioen Klas Reuen Zwart

1UCAC-CACIB-BOBAbsolut Enzo's Boy Brilliant - Eig. Daisy Makkink

2URCAC-RCACIBGerion Oksavi from Fourteenth Meridian - Eig. Jana Rettova

Puppy Teven Zwart

1VBBeste Puppy - 3de BIS PuppyRayka of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

Open Klas Teven Zwart

1URCAC-RCACIBQetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau - Bart Vanderschueren

Kampioen Klas Teven Zwart

1UCAC-CACIB-BOSDura Lex Polania Kiss Me - Eig. Jana Rettova

2019-06-16
Minor Puppy Reuen Zwart

1VBBeste Baby ReuSkybo van 't Genebos - Eig. Patrick De Wolf

Puppy Reuen Zwart

1VBBeste Puppy ReuNordsea Pride Robin - Eig. Redgy Pieters

2VBNordsea Pride Reyo - Eig. Sven Melis

Jeugd Klas Reuen Zwart

1ZGBeste Jeugdreu - Beste JeugdhondRexx van Royaert - Eig. Peter en Siemke Cooreman-Coene

2ZGDark Elegance Ricco - Eig. Kees Vissers

3ZGDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Vanessa Ronsse

Gebruikshonden Klas Reuen Zwart

1UBeste Reu - Beste Gebruikshond - D&S WinnerPorthos van Royaert - Eig. Robin Van Campen

Afw.Ramonburg's Leiko - Eig. Rudi en Kristel Vandermeulen-Useweels

Afw.Ramonburg's Nithro - Eig. Peter Didden

Minor Puppy Teven Zwart

1VBBeste Baby Teef - Dender en Schelde Baby WinnerSelina van 't Genebos - Eig. Jean-Paul Podevijn

Puppy Teven Zwart

1VBBeste Puppy Teef - Dender en Schelde Puppy WinnerRayka of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

2BReason of Ioximaxx - Eig. Sam Reason

Jeugd Klas Teven Zwart

1ZGDark Elegance Raihja - Eig. Annet Algra

Tussenklas Teven Zwart

1UReserve Beste TeefQuinta van 't Duinezicht - Eig. Jean-Pierre Van den Bossche

2UTahi-Réme Dee-Dee - Eig. Tinie Dekker-Riemersma

Open Klas Teven Zwart

1UBeste Teef - BOB - Dender en Schelde WinsterQetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau - Bart Vanderschueren

Gebruikshonden Klas Teven Zwart

Afw.Ramonburg's Ligeia - Eig. Karine Janssens

Jeugd Klas Reuen Bruin

1ZGRayco van Royaert - Eig. Carlo Van Hees

Jeugd Klas Teven Bruin

Roxy van Royaert - Eig. Luc Van Eersel

1ZGBeste JeugdteefDark Elegance Romi - Eig. Tom en Nancy De Vos-Vandenabeele

2019-06-10
Puppy Reuen Zwart

1VBReza of Ioximaxx - Eig. Michiel en Shirina Van Burink

Puppy Teven Zwart

1VBBeste PuppyRayka of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

2019-06-01
Jeugd Klas Reuen Zwart

1UBeste Jeugd-BOSDark Elegance Ricco - Eig. Kees Vissers

Tussenklas Teven Zwart

1UCAC-BOBQuinta van 't Duinezicht - Eig. Jean-Pierre Van den Bossche

Open Klas Teven Zwart

1URCACQetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau - Bart Vanderschueren

Jeugd Klas Reuen Bruin

1URuholfia Jacko - Eig. Marlon Heeren


BOB - Quinta van 't Duinezicht

2019-05-19
Puppy Reuen Zwart

1VBDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Vanessa Ronsse

Gebruikshonden Klas Reuen Zwart

1UCAC-BOB-BIS GebruikshondPorthos van Royaert - Eig. Robin Van Campen

Minor Puppy Teven Zwart

1VBBest Minor Puppy-BIS 3 Minor PuppyRayka of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

2VBReason of Ioximaxx - Eig. Sam Reason

Jeugd Klas Teven Zwart

Afw.Farrah Del Valle De Las Aguilas - Eig. Marina Lopez

Tussenklas Teven Zwart

1UCAC-BOSQuinta van 't Duinezicht - Eig. Jean-Pierre Van den Bossche

Open Klas Teven Zwart

1URCACQetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau - Bart Vanderschueren

2UPride of Russia Pakita - Eig. Hervé Senechal

Jeugd Klas Reuen Bruin

1UNewfords Xhibitionist At Tinasia - Eig. Donna Turrell

Jeugd Klas Teven Bruin

1URazzle Dazzle Razzmatazz van Crowded House - Eig. Monique Vermonden


BOB - Porthos van Royaert

2019-05-11
Minor Puppy Teven Zwart

1VBBest Minor Puppy - BIS Minor PuppyRayka of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

Kampioen Klas Teven Zwart

2EXRCACLNaëlle of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

3EXPicca van het Donauhof - Eig. Gerda De Ryck

2019-05-05
Tussenklas Reuen Zwart

1UCAC-CACIBKorifey Dark Knight - Eig. Samantha Jones

Open Klas Reuen Zwart

1URCAC-RCACIBHolyhell's Blue Steel - Eig. Kuhl Georgina

Kampioen Klas Reuen Zwart

1URusskaja Mechta Azart - Eig. André Van Pelt

Minor Puppy Teven Zwart

1VBBest Minor PuppyReason of Ioximaxx - Eig. Sam Reason

Jeugd Klas Teven Zwart

1UBeste JeugdCara Iz Zoosfery - Eig. Lynne Jones

Open Klas Teven Zwart

1ZGPride of Russia Pakita - Eig. Hervé Senechal

Jeugd Klas Reuen Bruin

1UBOSRuholfia Jacko - Eig. Marlon Heeren

2UNewfords Xhibitionist At Tinasia - Eig. Donna Turrell

Minor Puppy Teven Bruin

Afw.Oh So Special Wot A Thriller - Eig. Debbie Gamble

Jeugd Klas Teven Bruin

1UOopsa Daisy Wot A Thriller - Eig. Debbie Gamble

Tussenklas Teven Bruin

1UCAC-CACIB-BOB-BIG1Russkaja Mechta Dona Darona - Eig. Ilse Van Haren

2019-05-04
Tussenklas Reuen Zwart

1UCAC-CACIB-BOBKorifey Dark Knight - Eig. Samantha Jones

Open Klas Reuen Zwart

1ZGHolyhell's Blue Steel - Eig. Kuhl Georgina

Jeugd Klas Teven Zwart

1UBeste JeugdCara Iz Zoosfery - Eig. Lynne Jones

2ZGEvi-Evita Sav San - Eig. Yvan Hulpiau

Tussenklas Teven Zwart

1UCAC-CACIB-BOSQuinta van 't Duinezicht - Eig. Jean-Pierre Van den Bossche

Open Klas Teven Zwart

1ZGPride of Russia Pakita - Eig. Hervé Senechal

Jeugd Klas Reuen Bruin

1UNewfords Xhibitionist At Tinasia - Eig. Donna Turrell

Minor Puppy Teven Bruin

Afw.Oh So Special Wot A Thriller - Eig. Debbie Gamble

Jeugd Klas Teven Bruin

1UOopsa Daisy Wot A Thriller - Eig. Debbie Gamble

2019-04-20
Minor Puppy Teven Zwart

1VBBeste Minor PuppyRayka of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

2VBReason of Ioximaxx - Eig. Sam Reason

2019-04-14
Jeugd Klas Reuen Zwart

1UHumphrey Van De Rijucohoeve - Eig. Marcel Houwers

Gebruikshonden Klas Reuen Zwart

1UCAC-CACIB-BOB-3rd BOGPaxx van Royaert - Eig. Sven Claes

2URCAC-RCACIBPhil van de Donauhoeve - Eig. Anne-Mie Coopman

Kampioen Klas Reuen Zwart

1USant Kreal Hugo Boss iz Fitzkin - Eig. Dione Fitzsimons

2URusskaja Mechta Azart - Eig. André Van Pelt

Minor Puppy Teven Zwart

1VBBest Minor PuppyRayka of Ioximaxx - Eig. Cindy Wouters

2VBSant Kreal Rose Bright - Eig. Dione Fitzsimons

Jeugd Klas Teven Zwart

1UEvi-Evita Sav San - Eig. Yvan Hulpiau

Tussenklas Teven Zwart

1UQuinta van 't Duinezicht - Eig. Jean-Pierre Van den Bossche

Open Klas Teven Zwart

1UCAC-CACIB-BOSPicca van het Donauhof - Eig. Gerda De Ryck

2URCACQetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau - Bart Vanderschueren

3UPride of Russia Pakita - Eig. Hervé Senechal

Jeugd Klas Reuen Bruin

1URuholfia Jacko - Eig. Marlon Heeren

Jeugd Klas Teven Bruin

1UBeste JeugdFitzkin Inspired - Eig. Dione Fitzsimons

2URazzle Dazzle Razzmatazz van Crowded House - Eig. Monique Vermonden

Tussenklas Teven Bruin

1UCAC-RCACIBRusskaja Mechta Dona Darona - Eig. Ilse Van Haren

2URCACQuick as Lightening Qahira van Crowded House - Eig. Els Watteny


BOB - Paxx van Royaert

2019-04-13
Jeugd Klas Reuen Zwart

1ZGQuerido van de Donauhoeve - Eig. Danny-Edwine Wijnants-Belmans

2ZGHumphrey Van De Rijucohoeve - Eig. Marcel Houwers

Gebruikshonden Klas Reuen Zwart

1URCAC-RCACIBPorthos van Royaert - Eig. Robin Van Campen

Kampioen Klas Reuen Zwart

1UCAC-CACIB-BOSPhalco van de Donauhoeve - Eig. Annemie Van Den Berghe

Minor Puppy Teven Zwart

1VBBest Minor PuppySant Kreal Rose Bright - Eig. Dione Fitzsimons

2BIloiza van de Rijucohoeve - Eig. Bjorn Moust

Open Klas Teven Zwart

1URCAC-RCACIBPride of Russia Pakita - Eig. Hervé Senechal

Kampioen Klas Teven Zwart

1UCAC-CACIB-BOBPia Rhiva van de Donauhoeve - Eig. Gerlanda Winkens

Jeugd Klas Reuen Bruin

1UBeste JeugdRuholfia Jacko - Eig. Marlon Heeren

Jeugd Klas Teven Bruin

1ZGFitzkin Inspired - Eig. Dione Fitzsimons

2019-04-07
Open Klas Teven Zwart

1UCAC-CACIB-BOB-4th BOGPicca van het Donauhof - Eig. Gerda De Ryck


BOB - Picca van het Donauhof

2019-03-17
Puppy Reuen Zwart

1 VBBest PuppyDark Elegance Ricco - Eig. Kees Vissers

Jeugd Klas Reuen Zwart

1 ZGHumphrey Van De Rijucohoeve - Eig. Marcel Houwers

Open Klas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIBRusskaja Mechta Azart - Eig. André Van Pelt

Puppy Teven Zwart

1 BDark Elegance Raihja - Eig. Annet Algra

Jeugd Klas Teven Zwart

1 UBeste Jeugd - BOBTahi-Réme Dee-Dee - Eig. Tinie Dekker-Riemersma

2 UQuinta van 't Duinezicht - Eig. Jean-Pierre Van den Bossche

Tussenklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIBEternal Sunshine Mckennah Ala - Eig. Danny Nijs

Open Klas Teven Zwart

1 URCACPride of Russia Pakita - Eig. Hervé Senechal

Afw.Qetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau - Bart Vanderschueren

Jeugd Klas Reuen Bruin

1 UBOSRuholfia Jacko - Eig. Marlon Heeren

Tussenklas Teven Bruin

1 UCAC - RCACIBRusskaja Mechta Dona Darona - Eig. Ilse Van Haren


BOB - Tahi-Réme Dee-Dee

2019-01-26
Minor Puppy Reuen Zwart

1 VBBeste Jongste PuppyDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Vanessa Ronsse

Jeugd Klas Reuen Zwart

1 ZGBeste JeugdKorifey Dark Knight - Eig. Samantha Jones

Kampioen Klas Reuen Zwart

1 ZGSant Kreal Ego of Chopitea - Eig. Penny Flower

Jeugd Klas Teven Zwart

1 ZGQuira van Royaert - Eig. Luc Van Eersel

2 ZGOnny des Larmes de Feu - Eig. Benedicte De Coninck

3 ZGQuinta van 't Duinezicht - Eig. Jean-Pierre Van den Bossche

Tussenklas Teven Zwart

1 UCAC - RCACIBEternal Sunshine Mckennah Ala - Eig. Danny Nijs

2 UQetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau - Bart Vanderschueren

Open Klas Teven Zwart

1 URCACSant Kreal Brianna of Chopitea - Eig. Penny Flower

Afw.Pride of Russia Pakita - Eig. Hervé Senechal

Afw.Zeegeez Walks in Beauty - Eig. Nichola Frost

Jeugd Klas Reuen Bruin

1 ZGRuholfia Jacko - Eig. Marlon Heeren

Jeugd Klas Teven Bruin

1 ZGRazzle Dazzle Razzmatazz van Crowded House - Eig. Monique Vermonden

Open Klas Teven Bruin

1 UCAC - CACIB - BOBNiobe des Larmes de Feu - Eig. Benedicte De Coninck

2019-01-13
Minor Puppy Reuen Zwart

1 VBBeste Jongste PuppyDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Vanessa Ronsse

Jeugd Klas Reuen Zwart

1 UAsir Black Nephite - Eig. Jacqueline Lingen

2 ZGHumphrey Van De Rijucohoeve - Eig. Marcel Houwers

Afw.Aritaur Slingsby - Eig. Leann Davenport

Open Klas Reuen Zwart

1 URCACHolyhell's Blue Steel - Eig. Kuhl Georgina

2 UShalissa's Siriusly Costly - Eig. Lisa Webb

Gebruikshonden Klas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOB - BIG 4Porthos van Royaert - Eig. Robin Van Campen

Kampioen Klas Reuen Zwart

Afw.Sant Kreal Ego of Chopitea - Eig. Penny Flower

Minor Puppy Teven Zwart

Afw.Phoenix Del Tibur of Chopitea - Eig. Penny Flower

Jeugd Klas Teven Zwart

1 UTahi-Réme Dee-Dee - Eig. Tinie Dekker-Riemersma

2 UQuira van Royaert - Eig. Luc Van Eersel

3 UQuinta van 't Duinezicht - Eig. Jean-Pierre Van den Bossche

Afw.Get To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Penny Flower

Afw.Via Felicium Eternity of Chopitea - Eig. Penny Flower

Tussenklas Teven Zwart

1 URCAC - RCACIBShalissa Siriusly Stunin - Eig. Lisa Webb

2 UQetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau - Bart Vanderschueren

3 UEternal Sunshine Mckennah Ala - Eig. Danny Nijs

Open Klas Teven Zwart

Afw.Sant Kreal Brianna of Chopitea - Eig. Penny Flower

Kampioen Klas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSNouschka Di Caresi Nice - Eig. Lisa Wijte

Jeugd Klas Reuen Bruin

1 UBeste JeugdNewfords Xhibitionist At Tinasia - Eig. Donna Turrell

Tussenklas Reuen Bruin

1 UCAC - RCACIBShalissa's Siriusly Nutty - Eig. Alison Orrell

Jeugd Klas Teven Bruin

1 UOopsa Daisy Wot A Thriller - Eig. Debbie Gamble

2 URazzle Dazzle Razzmatazz van Crowded House - Eig. Monique Vermonden


BOB - Porthos Van Royaert (Eig. Robin Van Campen)

2018-12-16
Gebruiksklas Reuen Zwart

1 URCAC - RCACIB - Beste Werkhond - BIS WerkhondPhil Van De Donauhoeve - Eig. Coopman Annemie

Openklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOS - WINSTERPicca Van Het Donauhof - Eig. De Ryck Gerda

2018-12-09
Minor Puppy Reuen Zwart

1 VBBeste Minor PuppyDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Ronsse Vanessa

Puppy Reuen Zwart

1 VBOscar Jr.du Parc Des Marais D’opale - Eig. Vanderkelen Patrick

Jeugdklas Reuen Zwart

1 UBeste jeugdKorifey Dark Knght - Eig. Jones Sam

2 ZGHumphrey Van De Rijucohoeve - Eig. Houwers Marcel

Openklas Reuen Zwart

1 ZGSant Kreal Horatio of Chopitea - Eig. Flower Penny

Kampioensklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSSant Kreal Ego of Chopitea - Eig. Flower Penny

Puppy Teven Zwart

1 VBCara Iz Zoofery - Eig. Jones Lynne

2 BVia Felicium Eternity of Chopitea - Eig. Flower Penny

Afw.Get To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UQuinta Van’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan

2 ZGSvejo Dance Ashra Queen - Eig. Coolen Danielle

Tussenklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOBMckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Nijs Danny

2 ZGSant Kreal Brianne Of Chopitea - Eig. Flower Penny

Openklas Teven Zwart

1 ZGNorah Nasthasia Of Devil Inside - Eig. Gilbert Axel

Kampioenklas Teven Zwart

1 URCAC - RCACIBRuholfia Giorgia - Eig. Ni She Triona

Minor Puppy Reuen Bruin

1 VBRowan Van Natsonda - Eig. Baete Elke

Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste PuppyRuholfia Jacko - Eig. Heeren Marlon

Tussenklas Reuen Bruin

Afw.Beste PuppyQubo Du Sang Sacré - Eig. VanderKelen Patrick

Puppyklas Teven Bruin

1 BRazzle Dazzle Razzmatazz Van Crowded House - Eig. Vermonden Monique

Kampioenklas Teven Bruin

1 UCAC - CACIB - BOBKorifey Treasure - Eig. Jones Lynne


BOB - Mckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Danny Nijs

2018-12-08
Minor Puppy Reuen Zwart

1 VBBeste Minor Puppy - 3de BIS Minor PuppyDark Elegance Rigo Rovigo - Eig. Ronsse Vanessa

Jeugdklas Reuen Zwart

1 UBeste jeugdKorifey Dark Knght - Eig. Jones Sam

2 UHumphrey Van De Rijucohoeve - Eig. Houwers Marcel

3 UQitto Van’t Duinezicht - Eig. Bewaert Hilde

4 ZGQairo Prins Of Momirbo - Eig. Belgrado Veerle

Openklas Reuen Zwart

1 ZGSant Kreal Horatio of Chopitea - Eig. Flower Penny

Kampioensklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSSant Kreal Ego of Chopitea - Eig. Flower Penny

Puppy Teven Zwart

1 VBBeste Puppy - 2de BIS PuppyCara Iz Zoofery - Eig. Jones Lynne

2 VBVia Felicium Eternity of Chopitea - Eig. Flower Penny

Afw.Get To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UQadira My Love Of Momirbo - Eig. DeCrickx Erwin-Theerens Nicole

Tussenklas Teven Zwart

1 URCACEternal Sunshine Mckennah Ala - Eig. Nijs Danny

2 USant Kreal Brianne Of Chopitea - Eig. Flower Penny

3 UQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

Kampioenklas Teven Zwart

1 UCAC - RCACIBRuholfia Giorgia - Eig. Ni She Triona

Minor Puppy Reuen Bruin

1 VBRowan Van Natsonda - Eig. Baete Elke

Puppy Reuen Bruin

1 VBRuholfia Jacko - Eig. Heeren Marlon

Kampioenklas Teven Bruin

1 UCAC - CACIB - BOBKorifey Treasure - Eig. Jones Lynne

2018-11-18
Jeugdklas Reuen Zwart

1 UHumphrey Van De Rijucohoeve - Eig. Houwers Marcel

Afw.Otis Du Rotaume D’Hazelle - Eig. Lannoy Daniel

Openklas Reuen Zwart

1 URCACShalissa’s Siriusly Costly AI JW - Eig. Webb Lisa

Afw.Sant Kreal Horatio of Chopitea - Eig. Flower Penny

Werkklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSPorthos Van Royaert - Eig. Van Campen Robin

Kampioensklas Reuen Zwart

Afw.Sant Kreal Ego of Chopitea - Eig. Flower Penny

Minor Puppy Teven Zwart

1 VBBeste Minor PuppyWintablizard Runnin Deep - Eig. Molloy and Edwards Simon en Emma

Puppy Teven Zwart

Afw.Get To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Flower Penny

Afw.Via Felicium Eternity of Chopitea - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UBeste JeugdTahi-Reme Dee-Dee - Eig. Dekker-Riemersma S.W.

2 ZGQuinta Van’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan

3 ZGQuira Van Royaert - Eig. Van Eersel Luc.

Afw.Absolut Enzo’s Caresse Carrera - Eig. Van Rossum Mariska

Afw.Anja Best of Serafimi - Eig. Alp Alp

Tussenklas Teven Zwart

1 UEternal Sunshine Mckennah Ala - Eig. Nijs Danny

2 UQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

3 UShalissa’s Siriusly Stunin AI JW - Eig. Webb Lisa

Openklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOBOmara Van’t Genebos - Eig. De Haes Joni

2 URCAC - RCACIBPicca Van Het Donauhof - Eig. De Ryck Gerda

3 ZGRemescas Gone Platinium At Dabell’s BH - Eig. Walton Nicola

Afw.Sant Kreal Brianna of Chopitea - Eig. Flower Penny

Gebruiksklas Teven Zwart

1 UNordsea Pride Odessa Black Enigma - Eig. De Brabanter Christophe

Afw.Ruholfia Gavriella - Eig. Leblond Dorothée

Kampioenklas Teven Zwart

1 UNouscka Di Caresi Nice - Eig. Wijte Lisa

Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste PuppyRayco van Royaert - Eig. De Bats Bianca

Tussenklas Reuen Bruin

1 UShalissa’s Siriusly Nutty AI - Eig. Orrell Alison

Minor Puppy Teven Bruin

Afw.Rhona Van Natsonda - Eig. De Waegenaere Nele

Jeugdklas Teven Bruin

1 ZGOrah - Stalker Du Royaume - Eig. Lannoy Daniel

Openklas Teven Bruin

1 ZGShalissa Tii Amo - Eig. Webb Lisa


BOB - Omara van 't Genebos - Eig. Joni De Haes

2018-11-17
Minor Puppy Reuen Zwart

1 VBBeste Minor PuppyOscar Jr. du Parc Des Marais - Eig. Vanderkelen Patrick

Jeugdklas Reuen Zwart

1 UBeste JeugdQuerido Van De Donauhoeve - Eig. Wijnants-Belmans Danny-Edwine

Tussenklas Reuen Zwart

Afw.Quaïjù Du Sang Sacré - Eig. Pauwels Lena

Openklas Reuen Zwart

1 URCACMassimoh Giorgio De Chardmethee - Eig. Baggas Florence

2 ZGShalissa’s Siriusly Costly AI JW - Eig. Webb Lisa

Afw.Sant Kreal Horatio of Chopitea - Eig. Flower Penny

Werkklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOBPaxx Van Royaert - Eig. Claes Sven

Kampioensklas Reuen Zwart

Afw.Sant Kreal Ego of Chopitea - Eig. Flower Penny

Minor Puppy Teven Zwart

1 BWintablizard Runnin Deep - Eig. Molloy and Edwards Simon en Emma

Afw.Opium Black Du Parc Des Marais D’opale - Eig. Brebion Dominique

Puppy Teven Zwart

Afw.Get To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Flower Penny

Afw.Onny Des Larmes De Feu - Eig. Deconinck Benedicte

Afw.Qadira My Love of Momirbo - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UQuira Van Royaert - Eig. Van Eersel Luc

2 UQuinta Van’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan

3 UTahi-Reme Dee-Dee - Eig. Dekker-Riemersma S.W.

Afw.Absolut Enzo’s Caresse Carrera - Eig. Van Rossum Mariska

Afw.Anja Best of Serafimi - Eig. Alp Alp

Tussenklas Teven Zwart

1 UEternal Sunshine Mckennah Ala - Eig. Nijs Danny

2 UQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

3 ZGShalissa’s Siriusly Stunin AI JW - Eig. Webb Lisa

Openklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSPicca Van Het Donauhof - Eig. De Ryck Gerda

2 UOmara Van ’t Genebos - Eig. De Haes Joni

3 ZGRemescas Gone Platinium At Dabell’s BH - Eig. Walton Nicola

Afw.Sant Kreal Brianna of Chopitea - Eig. Flower Penny

Gebruiksklas Teven Zwart

1 URCACRuholfia Gavriella - Eig. Leblond Dorothée

2 ZGNordsea Pride Odessa Black Enigma - Eig. De Brabanter Christophe

Minor Puppy Reuen Bruin

Afw.Red Du Sang Sacré - Eig. Ricotta Salvatore

Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste PuppyRayco van Royaert - Eig. De Bats Bianca

Tussenklas Reuen Bruin

1 UCAC - RCACIBNordsea Pride Quincy Eros - Eig. Vercaemer Sharon

2 URCACQubo Du Sang Sacré - Eig. Vanderkelen Patrick

3 ZGShalissa’s Siriusly Nutty AI - Eig. Orrell Alison

Minor Puppy Teven Bruin

Disq.Rhona Van Natsonda - Eig. De Waegenaere Nele

Jeugdklas Teven Bruin

1 ZGQuick As Lightening Qahira Van Crowded House - Eig. Watteny Els

Tussenklas Teven Bruin

Afw.Niobe Des Larmes De Feu - Eig. Deconinck Benedicte

Openklas Teven Bruin

1 UShalissa Tii Amo - Eig. Webb Lisa


BOB - Paxx Van Royaert - Eig. Claes Sven

2018-10-28
Minor Puppy Reuen Zwart

1 VBOscar Jr. du Parc Des Marais - Eig. Vanderkelen Patrick

Jeugdklas Reuen Zwart

1 ZGQairo Prins Of Momirbo - Eig. Belgrado Veerle

Afw.Quaiju Du Sang Sacre - Eig. Pauwels Lena

Openklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOSPrins Harley Van Royaert - Eig. Helsen Tim

2 ZGPorthos Van’t Dal Der Gete - Eig. Vellemans Steven

Jeugdklas Teven Zwart

1 UBeste Jeugd - BIS JeugdhondMckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Nijs Danny

2 UQuinta Van’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan

3 ZGQadira My Love of Momirbo - Eig. Crickx Erwin-Theerens Nicole

4 ZGHaylin Di Altobello - Eig. Vanderkelen Patrick

Tussenklas Teven Zwart

1 UCAC - CACIB - BOBQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

Openklas Teven Zwart

1 URCAC - RCACIBPhoenix Van’t Gal Der Gete - Eig. Newstead Cindy

Gebruiksklas Teven Zwart

1 UBeste Gebruikshond - BIS WerkhondNordsea Pride Odessa Black Enigma - Eig. De Brabanter Christophe

Minor Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste Minor Puppy - 4BIS Minor PuppyRhona Van Natsonda - Eig. De Waegenaere Nele

Tussenklas Reuen Bruin

1 UCAC - RCACIBQubo Du Sang Sacré - Eig. Vanderkelen Patrick

Puppy Teven Bruin

1 VBBeste Puppy - 4BIS PuppyRazzle Dazzle Razzmatazz Van Crowded House - Eig. Vermonden Monique

2 BFocus Fight Fantasy - Eig. Vanderkelen Patrick

Jeugdklas Teven Bruin

Afw.Quick As Lightening Qahira Van Crowded House - Eig. Watteny Els


BOB - Qetesh van 't Duinezicht - Eig. Yvan Hulpiau & Bart Vanderschueren

2018-10-06
Jeugdklas Reuen Zwart

1 UBOSQuaiju Du Sang Sacre - Eig. Pauwels Lena

Openklas Reuen Zwart

1 ZGSant Kreal Horatio of Chopitea - Eig. Flower Penny

Kampioensklas Reuen Zwart

1 ZGSant Kreal Ego Of Chopitea - Eig. Flower Penny

Puppy Teven Zwart

1 VBBeste PuppyOnny Des Larmes De Feu - Eig. Deconinck Benedicte

2 VBVia Felicium Eternity of Chopitea - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UBeste Jeugd - BOBMckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Nijs Danny

2 UQuinta Van’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan

3 ZGZeegeez Walks in Beauty - Eig. Frost Nichola

4 ZGQadira My Love Of Momirbo - Eig. Theerens Nicole

Tussenklas Teven Zwart

1 UCAC - RCACIBQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

Openklas Teven Zwart

1 USant Kreal Brianna Of Chopitea - Eig. Flower Penny

Gebruiksklas Teven Zwart

1 URCACNordsea Pride Odessa Black Enigma - Eig. De Brabanter Christophe

Minor Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste Minor PuppyRed Du Sang Sacre - Eig. Ricotta Salvatore

Jeugdklas Teven Bruin

1 VBQuality Street Chocolat Toffee van Crowded House - Eig. Watteny Els

Tussenklas Teven Bruin

1 VBCAC - CACIBNiobé Des Larmes De Feu - Eig. Deconick Bénédicte


BOB - Mckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Nijs Danny

2018-09-30
Kampioensklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIB - BOB - BIG 2Phalco Van De Donauhoeve - Eig. Van den Berghe Annemie


CAC - CACIB - BOB - BIG 2 - Phalco Van De Donauhoeve - Eig. Van den Berghe Annemie

2018-09-29
Kampioensklas Reuen Zwart

1 URCAC - CACIBPhil Van De Donauhoeve - Eig. Coopman Annemie

2018-09-09
Kampioensklas Reuen Zwart - Km. Dhr. Hans Wiblishauser (D)

UPhalco Van De Donauhoeve - Eig. Van den Berghe Annemie

Ereklas Teven Zwart - Km. Mevr. Anna Tits (RU)

UKjenta Van De Donauhoeve - Eig. Meers Anita

Openklas Teven Bruin - Km. Mevr. Gabriela Ridarcikova (SK)

UOdissa Van De Donauhoeve - Eig. Van Den Broeck Rita

2018-08-25
Jeugdklas Reuen Zwart

1 UBeste Jeugd - BOBShalissa’s Sirusly Costly Ai - Eig. Webb Lisa

2 URusskaja Mechta Dobry Danila - Eig. Bos Monique

3 ZGQairo Prince Of Momirbo - Eig. Belgrado Veerle

4 ZGQuberdon Van Crowded House - Eig. Vereenooghe Nathalie

Gebruiksklas Reuen Zwart

1 URCAC - Beste GebruikshondPorthos Van Royaert - Eig. Van Campen Robin

2 UNostra Van De Donauhoeve - Eig. De Ryck Gerda

Kampioensklas Reuen Zwart

1 UCAC - CACIBSant Kreal Ego Of Chopitea - Eig. Flower Penny

Minor Puppy Teven Zwart

1 VBCAC - CACIBGo To The Point Pandora of Chopitea - Eig. Flower Penny

Jeugdklas Teven Zwart

1 UMckennah Eternal Sunshine Ala - Eig. Nijs Danny

2 UShalissa Siriusly Stuni - Eig. Webb Lisa

3 ZGQuite A Star Black Euphoria Van Crowded House - Eig. Watteny Els

Afw.Qadira My Love Of Momirbo - Eig. Crickx Erwin-Theerens Nicole

Tussenklas Teven Zwart

1 VBQetesh van ’t Duinezicht - Eig. Hulpiau Yvan & Vanderschueren Bart

Openklas Teven Zwart

1 USant Kreal Brianna Of Chopitea - Eig. Flower Penny

2 URemesca’s Gone Platinum At Dabells - Eig. Walton Nicola

Afw.Pia Rhiva Van De Donauhoeve - Eig. Winkens Gerlanda

Gebruiksklas Teven Zwart

1 URCACNordsea Pride Odessa Black Enigma - Eig. De Brabanter Christophe

Kampioensklas Teven Zwart

1 UCACRusskaja Mechta Zara Zarina - Eig. Heeren Marlon

Minor Puppy Reuen Bruin

1 VBBeste Minor Puppy - BIS Minor PuppyRuholfia Jacko - Eig. Heeren Marlon

Tussenklas Reuen Bruin

1 UCAC - RCACIBShalissa’s Siriusly Nutty (ai) - Eig. Orrell Alison

Jeugdklas Teven Bruin

1 ZGQuick As Lightening Qahira Van Crowded House - Eig. Watteny Els

Openklas Teven Bruin

1 UCAC - CACIB - BOSShalissa Tii Amo - Eig. Webb Lisa

1 URCAC - RCACIBOdissa Van De Donauhoeve - Eig. Van Den Broeck Rita